sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 JA VAS OBAVJEŠTAVAM

Go down 
+7
Brle
circleoffears
bad_blue_eyes
poison-me
andry
VolumeUp
Dark_angel18
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 8:44 pm

circleoffears je napisao/la:
ti???? meni???? da se odem liječit????
svaka čast...
btw, hvala ti na savjetu... vidiš,... ah... živjela bi u zabludi...
ma sve 5...
samo da ste mi vi dobro i da uživate...
Bit će dobro
volim vas... pusa
ma molim i drugi put...pusaa
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 8:54 pm

matija87 je napisao/la:
Mala koja si ti seljakuša... Vidi se da si iz Sunje i da ti je centar svijeta pikolo. Vidim ja da je ovo privtni forum u kojem se ne dozvoljava kritiziranje nekih "stranih" ljudi s foruma. Mislim da ste konzerve iz Jugoslavije koje neznaju ništa drugo osim tračat i slušat narodnjake. Ne mogu vam ništa pametnije jer nećete to skužit jer ste glupi ko k.... Zbog ovakvih ljudi kao što ste vi će Sunja uvijek bit SELO VESELO u kojem se nezna tko pije a tko plaća!!! Mene bi bilo sram da mi je Pikolo centar svijeta i da ne vidim dalje od toga. affraid Mislim da biste se vi trebali preselit u neki drugi kraj ali ne u lijepoj Hrvatskoj nego u dragoj i susjednoj nam BOSNI. Čujem da ste već na dobrom putu prema tome jer izlazite u Bosnu pa vam to neće biti teško. Vidi se da pripadate BALKANU. Onom zatvorenom, seljačkom, narodnjačkom i surovom Balkanu. Želim vam sve dobro Živjeli




p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!!! Bit će dobro

Dragi matija blagog pojma nemaš koji si mi kompliment dao kad si rekao da sam iz sunje.Ja sam tu odrasla i tu živim,volim to mjesto al ne znam šta ti tu odjednom radiš i reda praviš.Složit ću se sa adminom i reći da se tvoja cura sama treba branit jer ako to ne zna onda neka ne sere gluposti i ne podbada bezveze.Dosta je bilo znamo i mi pričat fala bogu.Ako ima šta za reći neka dođe i kaže sama.Nemaš pojma koliko glup ispadaš kad ideš tu nas opisivati ko je kakav jer nas nikog ne znaš,ne zna nas tvoja cura a kamoli ti,zato ohladi.Ja ću slušat šta ja želim,bilo to narodnjaci ili nešta sasvim drugo to je moja stvar.Ako imate toliko toga protiv narodnjaka zašto sam te onda vidjela u piccolu a i tvoju dragu također i to više puta.Stvarno ne znam šta da vam kažem,ne da mi se ni razgovarat ni prepirati s vama imam svoj život i za druge me zabole,al sebe i svoje frendove ću uvijek branit.....uživajte
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 9:06 pm

Admine, moraš ažurno pozadinu mijenjat, mislim da je ona kriva za sve, đubre jedno tamno!!! Ljudi dođu na forum, pa im se smrači pred očima i onda u mraku ne vide šta pišu....ja jedva po danu vidim slova na tipkovnici, a kamoli kad je taman monitor....e, ak su još izlizana slova, čuda se događaju, prava... ma velim ti, stavi neku rozu, začas će ljubav porast....ili plavu barem da nastupi skuliraona. Pa dajte ljudi nemojte više, ne mora se niti rješenje iznać, samo prestanite....nije ovo nikakvo nadmudrivanje niti natjecanje tko će ispast više kul i pametniji....stopirajte to!! U zadnje vrijeme mi je upravo muka dolazit na forum...postat ću emocionalno vezana za ovaj forum...prvo šok, tuga, razočarenje, sad mi je smiješno...al ne u onom pozitivnom smislu, već gorko- smiješno.....šta nam je trebalo to???!!!!!
It`s enough!! Hmm, ako nabacam boja, možda se poboljša interakcija i komunikacijsko- sociološka energija stranice?!!???!!! cat cat pig pig monkey monkey cherry rendeer santa santa santa santa flower jocolor flower geek geek geek
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 9:11 pm

Da niste ni slučajno pomislili da prethodni post ima neko skriveno značenje!!!......možda mu je samo intencija da bude duhovit....eto do čega je došlo, da moram extra pazit što pišem
- Crying or Very sad Zvrko santa santa Pivo Pivo Laughing Laughing Laughing jocolor geek jocolor geek queen queen queen afro Sad Sad

- eto, jedna božićna priča-
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 9:13 pm

fuj, ova hrpetina smajlova je estetska katastrofa....
[Vrh] Go down
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 9:28 pm

jel tebe nije sram pisati ovakve gluposti? ti ko da si dete od dve godine!!!! sve je tebi smiješno i zabavno....ljudi tu ozbiljno, a ti ovako....where do we go now? kuda, šta? pa daj malo, uspori....
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptypet pro 19, 2008 9:32 pm

ajde Riža, nemoj mi tu mudrovat, znaš....ja znam tko si ti i šta si....ja sam gluposti valjala dok si se ti još u pijesku igrao i dvorce radil....nemoj da te moram za Zadar spakovati! a mislim da uskoro i hoću, dosta bi toga bilo! Kakve ti veze sa Sunjom imaš?....nije Petrinja Sunja....

-premoćno, ovo mi je stotka....trebalo je biti posebno, a pogledaj o čemu ja pišem, s rižom se prepirem-
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptysub pro 20, 2008 12:30 am

Dark_angel18 je napisao/la:
matija87 je napisao/la:
Mala koja si ti seljakuša... Vidi se da si iz Sunje i da ti je centar svijeta pikolo. Vidim ja da je ovo privtni forum u kojem se ne dozvoljava kritiziranje nekih "stranih" ljudi s foruma. Mislim da ste konzerve iz Jugoslavije koje neznaju ništa drugo osim tračat i slušat narodnjake. Ne mogu vam ništa pametnije jer nećete to skužit jer ste glupi ko k.... Zbog ovakvih ljudi kao što ste vi će Sunja uvijek bit SELO VESELO u kojem se nezna tko pije a tko plaća!!! Mene bi bilo sram da mi je Pikolo centar svijeta i da ne vidim dalje od toga. affraid Mislim da biste se vi trebali preselit u neki drugi kraj ali ne u lijepoj Hrvatskoj nego u dragoj i susjednoj nam BOSNI. Čujem da ste već na dobrom putu prema tome jer izlazite u Bosnu pa vam to neće biti teško. Vidi se da pripadate BALKANU. Onom zatvorenom, seljačkom, narodnjačkom i surovom Balkanu. Želim vam sve dobro Živjeli





p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!!! Bit će dobro

Dragi matija blagog pojma nemaš koji si mi kompliment dao kad si rekao da sam iz sunje.Ja sam tu odrasla i tu živim,volim to mjesto al ne znam šta ti tu odjednom radiš i reda praviš.Složit ću se sa adminom i reći da se tvoja cura sama treba branit jer ako to ne zna onda neka ne sere gluposti i ne podbada bezveze.Dosta je bilo znamo i mi pričat fala bogu.Ako ima šta za reći neka dođe i kaže sama.Nemaš pojma koliko glup ispadaš kad ideš tu nas opisivati ko je kakav jer nas nikog ne znaš,ne zna nas tvoja cura a kamoli ti,zato ohladi.Ja ću slušat šta ja želim,bilo to narodnjaci ili nešta sasvim drugo to je moja stvar.Ako imate toliko toga protiv narodnjaka zašto sam te onda vidjela u piccolu a i tvoju dragu također i to više puta.Stvarno ne znam šta da vam kažem,ne da mi se ni razgovarat ni prepirati s vama imam svoj život i za druge me zabole,al sebe i svoje frendove ću uvijek branit.....uživajte


mislim da sam već rekla svoje... sad ću se citirati ako netko nije pročitao...
"mogu se ja branit...
ali čemu, nema nikakvog smisla.. kad se neće promijenit mišljenje nekih ljudi...
jer ću ja uvijek bit ta koja nešt počinje...
Bit će dobro"
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptysub pro 20, 2008 12:34 am

circleoffears je napisao/la:
Dark_angel18 je napisao/la:
matija87 je napisao/la:
Mala koja si ti seljakuša... Vidi se da si iz Sunje i da ti je centar svijeta pikolo. Vidim ja da je ovo privtni forum u kojem se ne dozvoljava kritiziranje nekih "stranih" ljudi s foruma. Mislim da ste konzerve iz Jugoslavije koje neznaju ništa drugo osim tračat i slušat narodnjake. Ne mogu vam ništa pametnije jer nećete to skužit jer ste glupi ko k.... Zbog ovakvih ljudi kao što ste vi će Sunja uvijek bit SELO VESELO u kojem se nezna tko pije a tko plaća!!! Mene bi bilo sram da mi je Pikolo centar svijeta i da ne vidim dalje od toga. affraid Mislim da biste se vi trebali preselit u neki drugi kraj ali ne u lijepoj Hrvatskoj nego u dragoj i susjednoj nam BOSNI. Čujem da ste već na dobrom putu prema tome jer izlazite u Bosnu pa vam to neće biti teško. Vidi se da pripadate BALKANU. Onom zatvorenom, seljačkom, narodnjačkom i surovom Balkanu. Želim vam sve dobro Živjeli





p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!!! Bit će dobro

Dragi matija blagog pojma nemaš koji si mi kompliment dao kad si rekao da sam iz sunje.Ja sam tu odrasla i tu živim,volim to mjesto al ne znam šta ti tu odjednom radiš i reda praviš.Složit ću se sa adminom i reći da se tvoja cura sama treba branit jer ako to ne zna onda neka ne sere gluposti i ne podbada bezveze.Dosta je bilo znamo i mi pričat fala bogu.Ako ima šta za reći neka dođe i kaže sama.Nemaš pojma koliko glup ispadaš kad ideš tu nas opisivati ko je kakav jer nas nikog ne znaš,ne zna nas tvoja cura a kamoli ti,zato ohladi.Ja ću slušat šta ja želim,bilo to narodnjaci ili nešta sasvim drugo to je moja stvar.Ako imate toliko toga protiv narodnjaka zašto sam te onda vidjela u piccolu a i tvoju dragu također i to više puta.Stvarno ne znam šta da vam kažem,ne da mi se ni razgovarat ni prepirati s vama imam svoj život i za druge me zabole,al sebe i svoje frendove ću uvijek branit.....uživajte


mislim da sam već rekla svoje... sad ću se citirati ako netko nije pročitao...
"mogu se ja branit...
ali čemu, nema nikakvog smisla.. kad se neće promijenit mišljenje nekih ljudi...
jer ću ja uvijek bit ta koja nešt počinje...
Bit će dobro"

pa danijela aj sad ti sama reci da nisi prva počela,jesam ja tebe ikako uvrijedila u bilo kojem postu nisam,i ti meni da se ja spustim na zemlju ovo ono...pa ček čemu...ko je tu lud
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptysub pro 20, 2008 12:09 pm

******, ako mi imaš nešto za reći, reci mi ali ne na forumu jer ovako radiš budalu od sebe. Ja nisam s tobom ovce čuvao pa da možeš samnom tako razgovarati. Mislio sam da si drugačija osoba ali sam se prevario. NEMOJ SLUČAJNO da ti padne napamet da spomeneš mene ili Danijelu u svojim budućim postovima jer ćeš imat posla samnom. Ne želim nikakav red uvodit ali neću mirno gledat kako vrijeđaš mene i Danijelu. Ovaj razgovor je gotov i predlažem Adminu da zaključa ovu temu.

Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptysri sij 28, 2009 10:59 pm

jeste se hladili u medjuvremenu? nema smisla da se prepucavate bezveze...
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Emptyčet sij 29, 2009 8:10 pm

ajmo sad nesto ozbiljno. za promjenu Laughing
kako to da niko nije iskomentirao to da imamo novu zeljeznicku stanicu? doduse, ja sam je izbliza vidjela tek neki dan jer stalno se vozikam sa svojim bEsnim kolima, al bolja je od onog kontenijera u svakom slucaju... scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
JA VAS OBAVJEŠTAVAM
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Događaji-
Forum(o)Bir: