sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 JA VAS OBAVJEŠTAVAM

Go down 
+7
Brle
circleoffears
bad_blue_eyes
poison-me
andry
VolumeUp
Dark_angel18
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypet kol 08, 2008 4:49 am

evo ja ću vas obavještavat sve u vezi piccola kad budem znala,mislim subota i tih gluposti.....sad u subotu,dakle 9.8. svira išek i bit će najvjer. tuborg party ili neko novo piće koje ne znam kak se zove al fino je od naranče...eto
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyuto kol 26, 2008 11:53 pm

kad smo već kod piccola......
U subotu 23.08 opet bili neredi
lol!
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysri kol 27, 2008 12:17 am

Admin je napisao/la:
kad smo već kod piccola......
U subotu 23.08 opet bili neredi
lol!

ma toje normalno.....sljedeću subotu dakle 30.8 dolaze pjevat neki cura i dečko i neko novo piće je heheheh...eto
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyuto lis 07, 2008 11:45 pm

Dark_angel18 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
kad smo već kod piccola......
U subotu 23.08 opet bili neredi
lol!

ma toje normalno.....sljedeću subotu dakle 30.8 dolaze pjevat neki cura i dečko i neko novo piće je heheheh...eto

eto svaki vikend neredi i neko novo pice. Svida mi se piccolo... Very Happy
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysri lis 08, 2008 1:56 pm

andry je napisao/la:
Dark_angel18 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
kad smo već kod piccola......
U subotu 23.08 opet bili neredi
lol!

ma toje normalno.....sljedeću subotu dakle 30.8 dolaze pjevat neki cura i dečko i neko novo piće je heheheh...eto

eto svaki vikend neredi i neko novo pice. Svida mi se piccolo... Very Happy

tu nema nikakvih novosti... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysri lis 08, 2008 3:21 pm

piccolo je bezveze Sleep
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysub lis 11, 2008 6:37 pm

Admin je napisao/la:
piccolo je bezveze Sleep
Slazem se... bounce Al kad nemas di drugdje ic... Osim negdje dalje... Very Happy
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysub lis 11, 2008 6:39 pm

A sve zavisi koliko imaš para u džepu Laughing ak imam više, normalno da neću u picc neg ću se zaletit do grada
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptysub lis 11, 2008 6:48 pm

Admin je napisao/la:
A sve zavisi koliko imaš para u džepu Laughing ak imam više, normalno da neću u picc neg ću se zaletit do grada
Da... Very Happy Pretpotstavljam onda da ti imas auto, a mi koji jos nismo punoljetni Sad smo osuđeni na picc.. Very Happy Very Happy lol!
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned lis 12, 2008 12:04 pm

bad_blue_eyes je napisao/la:
Admin je napisao/la:
A sve zavisi koliko imaš para u džepu Laughing ak imam više, normalno da neću u picc neg ću se zaletit do grada
Da... Very Happy Pretpotstavljam onda da ti imas auto, a mi koji jos nismo punoljetni Sad smo osuđeni na picc.. Very Happy Very Happy lol!
pa imas vlak za grad u 5 do 7 tam i u pol 4 nazad Very Happy
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned lis 12, 2008 5:55 pm

andry je napisao/la:
bad_blue_eyes je napisao/la:
Admin je napisao/la:
A sve zavisi koliko imaš para u džepu Laughing ak imam više, normalno da neću u picc neg ću se zaletit do grada
Da... Very Happy Pretpotstavljam onda da ti imas auto, a mi koji jos nismo punoljetni Sad smo osuđeni na picc.. Very Happy Very Happy lol!
pa imas vlak za grad u 5 do 7 tam i u pol 4 nazad Very Happy
E da, kad bi to bilo tak lako.. Treba doc tam od zeljeznickog do grede... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A i sve u svemu, nikom se bas ne da ic vlakom, pogotovo sad kad je zima... Very Happy
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned lis 12, 2008 9:45 pm

bad_blue_eyes je napisao/la:
E da, kad bi to bilo tak lako.. Treba doc tam od zeljeznickog do grede... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A i sve u svemu, nikom se bas ne da ic vlakom, pogotovo sad kad je zima... Very Happy
OOOOOOOOoooooooooooooooo daleko ti zeljeznicki. Osim tog nije ti jos zima... Cek dok snijeg padne Very Happy Very Happy Very Happy A i meni je najbolje vlakom. Najugodnije za razliku od onih skucenih buseva Mad
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon lis 13, 2008 10:59 pm

andry je napisao/la:
bad_blue_eyes je napisao/la:
E da, kad bi to bilo tak lako.. Treba doc tam od zeljeznickog do grede... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
A i sve u svemu, nikom se bas ne da ic vlakom, pogotovo sad kad je zima... Very Happy
OOOOOOOOoooooooooooooooo daleko ti zeljeznicki. Osim tog nije ti jos zima... Cek dok snijeg padne Very Happy Very Happy Very Happy A i meni je najbolje vlakom. Najugodnije za razliku od onih skucenih buseva Mad
Pa je, daleko mi je... Very Happy Very Happy Very Happy Imam ka dobrih 40 min od zeljeznickog... Very Happy
Da, da, kad snijeg padne, ziher cu ic... Bolje je meni u Kostajnici... Very Happy Very Happy lol!
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon lis 27, 2008 11:59 pm

e, se ja dobro sjećam il je prošle godine bio neki heloviin parti???
kaj je ove godine u planu?

treba se malo maskirat i zbunit ljude...
buahahhahhaha
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyuto lis 28, 2008 12:08 am

eeee.....da, to sam i ja htjela pitat....hoće li biti kakav helovinčić???? mislim, meni svejedno, bio ne bio, ja se maskiram....heheheh geek geek geek
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyuto lis 28, 2008 10:33 pm

Brle je napisao/la:
eeee.....da, to sam i ja htjela pitat....hoće li biti kakav helovinčić???? mislim, meni svejedno, bio ne bio, ja se maskiram....heheheh geek geek geek
joooooj pa jel bas morate s tim maskiranjeeem. Al party ne bi bio na odmet... Da Sunja ne umre od dosade Sleep Neki bendic i hrpica ljudi i sta ces bolje jocolor
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyuto lis 28, 2008 11:55 pm

i maskiranje...
jejejjjj

sunja- dolazimo!!!!!!!!! Baeh
buahahaha
Živjeli
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: haha   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypet lis 31, 2008 9:58 pm

circleoffears je napisao/la:
i maskiranje...
jejejjjj

sunja- dolazimo!!!!!!!!! Baeh
buahahaha
Živjeli


Ove sam se godine ipak odlučio za helovinčić u sk!!!!
Tak da vas žalim što ćete vi izsunje morat opet bit u pikoluuuu ili ćete s smrzavat skupa sa lastom u parku. Živjeli
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned stu 02, 2008 9:43 pm

Pa kak si mogel Sad buuuuuuuuuuhuhuhuuhhu.
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned stu 02, 2008 11:47 pm

matija87 je napisao/la:
Ove sam se godine ipak odlučio za helovinčić u sk!!!!
Tak da vas žalim što ćete vi izsunje morat opet bit u pikoluuuu ili ćete s smrzavat skupa sa lastom u parku. Živjeli
Ne moras nas zalit, meni je u picc bilo bas super (za promjenu).. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptyned stu 02, 2008 11:51 pm

Brle je napisao/la:
eeee.....da, to sam i ja htjela pitat....hoće li biti kakav helovinčić???? mislim, meni svejedno, bio ne bio, ja se maskiram....heheheh geek geek geek
Svaka cast.. Po meni ti je look bio bas fora..
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon stu 03, 2008 12:47 am

bad_blue_eyes je napisao/la:
Brle je napisao/la:
eeee.....da, to sam i ja htjela pitat....hoće li biti kakav helovinčić???? mislim, meni svejedno, bio ne bio, ja se maskiram....heheheh geek geek geek
Svaka cast.. Po meni ti je look bio bas fora..
A hvala, hvala Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon stu 03, 2008 1:40 am

kaj je to u picc-u bilo (za promjenu) super?
to kaj su od nekih 10 pa do pola 2 puštali narodnjake il kaj su pustili 3 domaće pjesmice, doduše veselice,...
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon stu 03, 2008 12:28 pm

da bilo je bas dobro....neki ljudi se cak nisu ni morali maskirati hahah Laughing
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Emptypon stu 03, 2008 6:27 pm

neki nisu bili oduševljeni ljudima koje su tamo zatekli, pa su ih morali ignorirat da si ne pokvare večer...
Bit će dobro
[Vrh] Go down
Sponsored content





JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM Empty

[Vrh] Go down
 
JA VAS OBAVJEŠTAVAM
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Događaji-
Forum(o)Bir: