sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 JA VAS OBAVJEŠTAVAM

Go down 
+7
Brle
circleoffears
bad_blue_eyes
poison-me
andry
VolumeUp
Dark_angel18
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptyned pro 07, 2008 5:31 pm

poison-me je napisao/la:
ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy

joj, ljudi...slažem se, čemu se svađat.....samo nisam baš sigurna da bi se kraj u kojem živimo odnosno- posavina, je li, mogao nazvati sjeverozapadnom hrvatskom....štokavština? hm, prije će to biti mix između kajkavštine i štokavštine...nekakva kajkavska štokavština...al dobro, istina i unutar tako malog teritorija ima puno varijacija i iznimaka, ovisno koliko je blizu granice odnosno daleko, i ovisno o demografskom profilu kraja.... Bobovčani sigurno govore štokavštinom, jer je to posljedica poviijesnih kretanja stanovništva...kao i ljudi koji žive u selima blizu Bosne, iliti RS-e.... ali stanovništvo naseljeno blizu Save govori čistom kajkavštinom, barem ono starije....jer, istina, pod utjecajem medija i urbanizacije (lol), sve se manje priča "po kajkavski"....da ne bi bilo zablude, nije to zagorska ili međimurska kajkavština....ova naša kajkavština je puno grublja, "žešća"....isto uvjetovano povijesnim okolnostima, mislim.... a što se purgerizama tiče, ma normalna stvar da ljudi koji malo požive u zagabriji vole zabrijati....ne treba se na njih i nas ljutiti, odnosno uzimati im to za zlo....pa to je zapravo i pozitivna stvar, govori o brzoj mogućnosti prilagodbe....pa pojeli bi nas purgeri da ne zabrijemo i zaburazimo katkad, ipak su oni stanovnici metropole i mi se trebamo njima prilagodit a ne oni nama, jer bi u tom slučaju zagreb postao veliko selo, što mi se čini da katkad i je....s obzirom da ljudi dođu iz raznih sela diljem lijepe naše i onda deru po svome...a naravno, uz jezik i govor idu i običaji, i glazba i sve ostalo što nastavljaju njegovati kao da su doma, a nažalost, kao što svi znamo ne donesu sa sobom uvijek pozitivno naslijeđe, il kak to već definirati...i onda se ljudi čude zbog porasta narodnjačkih klubova po zagrebu......
uglavnom, kad zanemarimo sve nesuglasice, slažem se s ovim da se treba radovati, jer uskoro će blagdani...i zaboravite sve prošle netrpeljivosti, živite za danas....živimo u malom mjestu, divnom malom mjestu i moramo se držati skupa....a i nema razloga da se prepiremo bezveze...ne priliči niti našim godinama......luv ja ol Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 08, 2008 2:43 am

Jebote! Kak ti se sam da toliko pisat
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 08, 2008 3:44 am

ma vidi ti njega....na svom forumu prostači..... Smile Smile
Shocked Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypet pro 12, 2008 11:48 pm

ovako,ove godine ja vjerujem da će u picc biti rulje jer niko ne zna di će slavit tak da će svi tam završit....u picc. se plaća ulaz s tim imaš 2 bespl. pića,ulaz je do pol 11 negdje i onda se zatvaraju vrata.....muzika je plaćena da svira do jutra tak da se neće zatvorit u 2...toliko
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysub pro 13, 2008 12:18 am

mislim da se neki trebaju spustit na zemlju
i prestat se dičit primitivizmom...
Suspect
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptyned pro 14, 2008 8:22 pm

circleoffears je napisao/la:
mislim da se neki trebaju spustit na zemlju
i prestat se dičit primitivizmom...
Suspect

a ja mislim da se ti trebaš pothitno otići liječit i da se ti trebaš spustiti na zemlju jer si malo previše zabrijala na neke stvari....tu se preseravaš a stvarno ne znam čemu to,samo izazvivaš svađu na ovom forumu ništa drugo...očito ti je jako dosadno u životu
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 1:11 pm

ti???? meni???? da se odem liječit????
svaka čast...
btw, hvala ti na savjetu... vidiš,... ah... živjela bi u zabludi...
ma sve 5...
samo da ste mi vi dobro i da uživate...
Bit će dobro
volim vas... pusa
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 4:35 pm

Mala koja si ti seljakuša... Vidi se da si iz Sunje i da ti je centar svijeta pikolo. Vidim ja da je ovo privtni forum u kojem se ne dozvoljava kritiziranje nekih "stranih" ljudi s foruma. Mislim da ste konzerve iz Jugoslavije koje neznaju ništa drugo osim tračat i slušat narodnjake. Ne mogu vam ništa pametnije jer nećete to skužit jer ste glupi ko k.... Zbog ovakvih ljudi kao što ste vi će Sunja uvijek bit SELO VESELO u kojem se nezna tko pije a tko plaća!!! Mene bi bilo sram da mi je Pikolo centar svijeta i da ne vidim dalje od toga. affraid Mislim da biste se vi trebali preselit u neki drugi kraj ali ne u lijepoj Hrvatskoj nego u dragoj i susjednoj nam BOSNI. Čujem da ste već na dobrom putu prema tome jer izlazite u Bosnu pa vam to neće biti teško. Vidi se da pripadate BALKANU. Onom zatvorenom, seljačkom, narodnjačkom i surovom Balkanu. Želim vam sve dobro Živjeli


p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!!! Bit će dobro
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 5:10 pm

Da je ovo privatni forum već bi obrisao tvoj račun. Ali neću, slobodno vi iznesite svoja mišljenja ali molim bez vrijeđanja. I ako se tvoja cura ne zna sama obranit kad izazove svađu onda ne moraš ni ti pisat tu neke biblije. A vi ste jaki sunjani a uopće vas nema u sunji. To je ko što su neke hrvatine pravi hrvati (Janica, Ivanišević...) a plaćaju porez i žive u drugim državama. Ista stvar je i s nekim pojedincima na ovom forumu. Brle je bez obzira na čitabe i sakurabe na ovom forumu došla u picc u subotu Pivo
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 6:20 pm

O i ti si meni neki Sunjan!!! Dođeš u Sunju samo subotom i to na dozu narodnjaka za cijeli tjedan. A kao si mi neki teški roker. FEJKERUUUUUUUU!!! Rekao sam ti da ne diraš moju curu! Evil or Very Mad
Što je sa onim planom da se skupe ljudi s foruma i da se preokrene Pikolo sa rock stvarima?? Mislim da si to rekao u "afektu"!!! Very Happy


p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!! Pivo
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 6:31 pm

mogu se ja branit...
ali čemu, nema nikakvog smisla.. kad se neće promijenit mišljenje nekih ljudi...
jer ću ja uvijek bit ta koja nešt počinje...
Bit će dobro
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 6:32 pm

a to da nismo u sunji...
možda se samo pojavljuješ na krivim mjestima pa nas ne vidiš...
Živjeli
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 6:50 pm

"Ako ti zatriba lako me pronaći gore kod Bika di svit je domaći, život je odi san karneval svaki dan i ko te piiita mi smo centar svita!" Bit će dobro
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 6:51 pm

Živjeli
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 8:19 pm

matija87 je napisao/la:
O i ti si meni neki Sunjan!!! Dođeš u Sunju samo subotom i to na dozu narodnjaka za cijeli tjedan. A kao si mi neki teški roker. FEJKERUUUUUUUU!!! Rekao sam ti da ne diraš moju curu! Evil or Very Mad
Što je sa onim planom da se skupe ljudi s foruma i da se preokrene Pikolo sa rock stvarima?? Mislim da si to rekao u "afektu"!!! Very Happy


p.s. vjera u Boga i SELJAČKA SLOGA!!! Pivo

Mislim da si pobrkao neke stvari. Ja nisam to rekao i za tvoju informaciju ja nisam iz sunje. Ti nemaš pojma tko sam ja, šta slušam i gdje ja izlazim tak da malo smiriš te svoje hormonćiće ili ih riješi sa svojom curom a ne na tipkovnici.
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptypon pro 15, 2008 8:53 pm

Znam da nisi Sunjan i znam da si iz Staze. I znam da se furaš na rokere ali to nisi jer svaku subotu visiš u Pikolu na narodnjacima samo tu farbaš da si kao roker. Kao , ajmo se mi s foruma okupit i nabacat pjesama u đuboks i partijat. Kao!!! Možeš mislit. I još nešto, mislim da ti kao admin nebi smio biti na ničijoj strani na forumu. Tu banaš ljude samo zato što ne misle kao ti i što kritiziraju onako kako ti nebi. Baš si cool! Svaka čast.
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptyuto pro 16, 2008 12:16 am

matija87 je napisao/la:
Znam da nisi Sunjan i znam da si iz Staze. I znam da se furaš na rokere ali to nisi jer svaku subotu visiš u Pikolu na narodnjacima samo tu farbaš da si kao roker. Kao , ajmo se mi s foruma okupit i nabacat pjesama u đuboks i partijat. Kao!!! Možeš mislit. I još nešto, mislim da ti kao admin nebi smio biti na ničijoj strani na forumu. Tu banaš ljude samo zato što ne misle kao ti i što kritiziraju onako kako ti nebi. Baš si cool! Svaka čast.

Kak si ti zabrijao! Kakav rok, od kud ti znaš gdje ja izlazim. Dijete drago nemaš ti pojma. I kao što vidiš još nitko nije dobio ban pa tak da nisi ni tu u pravu. I ja kao admin nisam na ničijoj strani. Mislim, lijepo je to što braniš curu al ničim izazvana započela je nepotreban konflikt.
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptyuto pro 16, 2008 12:47 am

uuu tak mi je zao sto moram prek dark angela ovo komentirat al nema veze...ljudi dragi..svi se mi relativno dobro poznajemo i znamo kakav je tko bio i kakav ce biti. neki ljudi silom zele biti kul a ne mogu. pa makar glumili da se pale na cajke ili glumatali da su emo i mrze sve i svakoga te trpe svjetsku bol. maske ne pale. onakav si kakav si i kad tad sve izade na vidjelo. znate onu nives celzijus koja kaze bijesna uh sto sam bijesna...hahah pa ta nives koju svi kao jebu zapravo jebe sve nas.onda ne znam ko je tu glup..ona ili mi.tako je i sa ovom raspravom na forumu. nisam ogorcena na nikoga tako da nemam razloga nikoga napadat niti komentirat neciji ukus (da ne kazem proslost). dragi matija zbilja ne kuzim zast napadas admina. on nije roker niti slusa cajke. sasvim je normalna osoba neopterecena s tim ko sta slusa. a dark angel za vasu inf obozava prljavce, crvenu jabuku itd...a ne samo cajke kako se u prilozenom navodi.stoga ZAISTA..okanimo se primitivizma i davanja primitivnih izjava.prosudivati nekoga na temelju njegovog glazbenog ukusa i to jos ne popuno poznatog..to je ono sto je primitivno. a mogu ja glumit darkera i svirat tamburicu..nije bed..(ako cemo bit primitivni jel?) iskreno ja tebe u zivotu vidjela nisam i ne znam otkud si se stvorio al u nasu sunju su svi dobro dosli.brle svaka cast. e da i za matijinu curu...to mi zbilja nije jasno...al zbilja...sta ti se nakupilo u glavi da si postala bitter! znamo se i znam kakva si bila i zato nema smisla glumit nesto. i nemoj me stalno prcat kad vidis da vecinom ignoriram. ak sam ti sta ikad napravila il rek slobodno kazi. barem da znam. nisam te cula od osnovne i sad mi dodes s tim spikama.mislim zaista. i nemoj prosudivat osobe na temelju svojih nekakvih predodzbi. ako cemo govorit o postenju i nedvolicnosti onda se svi skupa tako i ponasajmo. i cemu uopce ovaj forum? da skupimo sunjane ili da ih jos vise rastavimo. kome netko ili nesto ne pase nek ne komentira i dovidenja. i vec sam rekla kome ne pase sunja i sam picc kao sastavni dio sunje nek ne ide tamo. ne kuzim koji bed!!eto raspisah se!

sunja in hearth!
pusa svima

poison
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptyuto pro 16, 2008 12:51 am

e da moram jos dodat...HOW RUDE!!! puseeee
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 2:43 am

.... de-čko, ajde o´ladi....
[Vrh] Go down
bubnjar22sk




Broj postova : 1
Registration date : 16.12.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 3:36 am

circleoffears je napisao/la:
.... de-čko, ajde o´ladi....


Kolko ja vidim, vas dvojica niste baš pametni. Raspravljajte o osobnim stvarima negdje drugdje!!!!!
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 4:15 am

bubnjar22sk je napisao/la:
circleoffears je napisao/la:
.... de-čko, ajde o´ladi....


Kolko ja vidim, vas dvojica niste baš pametni. Raspravljajte o osobnim stvarima negdje drugdje!!!!!

... de-čko, ajde o´ladi...
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 11:53 am

Citat :
Kolko ja vidim, vas dvojica niste baš pametni. Raspravljajte o osobnim stvarima negdje drugdje!!!!!

Nisu dvojica nego dvije. A ak se nema šta pametnije napisat od "dečko, ajde oladi" onda nemojte ništa ni pisat.
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 2:24 pm

sorry faco... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Emptysri pro 17, 2008 2:36 pm

Znaš kako se kaže. Pametniji popušta.

......................................................................................................................

Ipak se okreće
[Vrh] Go down
Sponsored content





JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
JA VAS OBAVJEŠTAVAM
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Događaji-
Forum(o)Bir: