sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 JA VAS OBAVJEŠTAVAM

Go down 
+7
Brle
circleoffears
bad_blue_eyes
poison-me
andry
VolumeUp
Dark_angel18
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: bubić fun klub   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:41 am

obavještavam fanove legende nk sunjski (bubića) da ne moraju uzaludno trošit vrijeme na osnivanje bubić fan kluba jer dotični izlazi iz kluba...
ah, svi ćemo žaliti...
ali ... Bit će dobro
nadajmo se da će se jednom i vratiti..
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:42 am

usto, težak ima on zadatak.
čuvati jednu jedinu banku u sunji od ruku kriminalaca...
nije njemu lako...
Cool
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:44 am

a looool.....i to još od kakvih kriminalaca....sunjskih kriminalaca!!!! a zakaj nam rikelme odlazi, više ništa neće biti isto bez njega.... Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:49 am

a rekao je da mu se ne da više igrat i da se u daljnjem razdoblju svog života neće bavit ničim...
a sad ne znamo kakve on to skrivene aktivnosti čuva za fanove...
scratch
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:51 am

a nešto sam načula da se u cheerleadersice baca....kuiš, ono Saša simo Saša tamo....ni ime ne mora mijenjat
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:57 am

ma daj
dobra, dobra
još ako je istina...
veliš ne da se njemu trčkarat okolo za loptom...
bounce
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 1:09 am

Ma kaj ti je.....sašek je ipak fancy dečec....
šalu i salu na stranu....saša je dobar.....nemoj nas admine zbloksat, to mi njemu od milja Smile
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:15 pm

Brle je napisao/la:
Ma kaj ti je.....sašek je ipak fancy dečec....
šalu i salu na stranu....saša je dobar.....nemoj nas admine zbloksat, to mi njemu od milja Smile
ma da ne bu vas admin zboksal... cekajte kad vas bubic uvati sam buju zubi letili okolo Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:18 pm

ma neeee
on ima blju zanimaciju od zboksanja nas dvije...
cyclops
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:38 pm

circleoffears je napisao/la:
ma neeee
on ima blju zanimaciju od zboksanja nas dvije...
cyclops
pa da mora skupit chearleedere
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:40 pm

ćirlider-ICE
hehe

nekak se sve više bojim za sebe, kad me uhvati... hehe
ipak nije on bilo tko...
Very Happy
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:53 pm

circleoffears je napisao/la:
ćirlider-ICE
hehe

nekak se sve više bojim za sebe, kad me uhvati... hehe
ipak nije on bilo tko...
Very Happy
ha zastitar sale Very Happy Very Happy Very Happy Ma on ne bi ni mrava zgazio. A joj kakve on fore ima. pa to je urnebes. Klanjam mu se. Steta sto ne igra vise sad sam sjedim na klupi Sad
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 1:03 pm

rekao je da neće više igrat...
eh ne znam
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 4:09 pm

Dark_angel18 je napisao/la:
evo ja ću vas obavještavat sve u vezi piccola kad budem znala,mislim subota i tih gluposti.....sad u subotu,dakle 9.8. svira išek i bit će najvjer. tuborg party ili neko novo piće koje ne znam kak se zove al fino je od naranče...eto

Joj, pa to je bila večer na moj rođendan....awww, sad sam se sjetila Very Happy
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyned stu 09, 2008 7:03 pm

circleoffears je napisao/la:
kaj je to u picc-u bilo (za promjenu) super?
to kaj su od nekih 10 pa do pola 2 puštali narodnjake il kaj su pustili 3 domaće pjesmice, doduše veselice,...
Pa meni je bilo baš fora.. A to sta su pustali samo narodno, tak mi je svejedno, ionako sve slušam.. Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyuto stu 11, 2008 1:41 pm

di je ona mala kaj je rekla da će obavještavat o zbivanjima u sunji.. (fešte, izlasci i sl)
koliko se sjećam...
kakva je božićna i novgodišnja pnuda u sunji???
Suspect
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyčet stu 13, 2008 4:13 pm

circleoffears je napisao/la:
neki nisu bili oduševljeni ljudima koje su tamo zatekli, pa su ih morali ignorirat da si ne pokvare večer...
Bit će dobro
ili nisu morali doći pa svi sretni i zadovoljni. u svakom slučaju je bilo super.meni ne moze nista pokvarit zabavu jeeeeej Very Happy Razz
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyčet stu 13, 2008 4:32 pm

circleoffears je napisao/la:
di je ona mala kaj je rekla da će obavještavat o zbivanjima u sunji.. (fešte, izlasci i sl)
koliko se sjećam...
kakva je božićna i novgodišnja pnuda u sunji???
Suspect
vjerojatno ... NIST ko i uvijek Mad
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptysub stu 15, 2008 1:53 am

andry je napisao/la:
circleoffears je napisao/la:
di je ona mala kaj je rekla da će obavještavat o zbivanjima u sunji.. (fešte, izlasci i sl)
koliko se sjećam...
kakva je božićna i novgodišnja pnuda u sunji???
Suspect
vjerojatno ... NIST ko i uvijek Mad

joj daj molim te šta ništa,u sunji uvijek i je najbolje za blagdane,pa bit će zabave i to a za piccolo je još prerano reći oće šta će biti
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptysub stu 15, 2008 12:53 pm

ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptypon stu 17, 2008 9:13 pm

poison-me je napisao/la:
ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy
ja sam polupurger Smile
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyčet stu 20, 2008 12:18 am

andry je napisao/la:
poison-me je napisao/la:
ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy
ja sam polupurger Smile
da al živiš cijeli život u sunji...to s purgerima je malo preisforsano šta ne misliš
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyčet stu 20, 2008 11:27 am

poison-me je napisao/la:
andry je napisao/la:
poison-me je napisao/la:
ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy
ja sam polupurger Smile
da al živiš cijeli život u sunji...to s purgerima je malo preisforsano šta ne misliš
mozd kaj ja znam... a sta ces svako se dici svojim Smile
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptypet stu 21, 2008 9:15 pm

andry je napisao/la:
poison-me je napisao/la:
andry je napisao/la:
poison-me je napisao/la:
ja mislim da je svima kojima sunja ili nešto u sunji toliko ne paše najbolje da se onda presele...ili sa foruma ili sa teritorija. možda negdje na kajkavsko govorno područje s obzirom da u sjeverozapadnoj hrvatskoj ipak govorimo štokavštinom unatoč pokušajima purgerizma..boze moj..ne zelimo da niko bude nesretan...sad ce blagdani veselimo se. bounce mir na zemlji Very Happy
ja sam polupurger Smile
da al živiš cijeli život u sunji...to s purgerima je malo preisforsano šta ne misliš
mozd kaj ja znam... a sta ces svako se dici svojim Smile
da...pretpostavimo da se to moze i tako reći..da se dičiš svojim Smile
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Emptyned stu 23, 2008 5:01 pm

eeeej nemoj tak na forumu to su privatne stvari... jooooooj Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JA VAS OBAVJEŠTAVAM   JA VAS OBAVJEŠTAVAM - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
JA VAS OBAVJEŠTAVAM
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Događaji-
Forum(o)Bir: