sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 upoznaj me - room

Go down 
+7
bad_blue_eyes
poison-me
matija87
VolumeUp
Brle
andry
circleoffears
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptysri stu 05, 2008 1:27 am

VolumeUp je napisao/la:
Ma ne ljutim se, al kad netko dođe na forum pa vidi svaki drugi post koji kaže: buhaha, hahah, hihihi, hohoho, hehehe, vuhahehohihu.... normalno da se nitko neće registrirat jer će mislit da su na ovom forumu neka neozbiljna djeca. Ako nemate prikladan komentar nemojte ni pisat hoho i te gluposti jer svi mi primjetimo ako je nešto smiješno i bez tog hihi i hoho. Eto toliko o tome!

Ma ne znam...opet kad razmislim, ne mogu ti skroz dati za pravo. Ovo je neformalni oblik druženja i ne možeš očekivati od ljudi da se uvijek pristojno, suvislo i korektno izražavaju. Ali slažem se da bi trebalo smanjit sa hihotanjem. Onda samo kad je nužno da bi se shvatilo...kad pridonosi kontekstu...
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptysri stu 05, 2008 10:23 pm

Ej!

Ja sam Matija, imam 21 godinu i idem na Rudarsko-geološko-naftni fakultet u Zg. Inače sam iz Siska ali imam baku u Gradusi Posavskoj. E da, prvi put sam čuo za forum od Brle i od circleoffears. Very Happy
Slušam sve što slušaju mladi!!!! lol!


A mislim, ono. Vidim da je važno šta slušaš pa ću i napisat. Slušam tamburaše, domaću estradu ali samo onu koju smatram pitomu za sebe, a isto se to i odnosi i za stranu mjuzu. Još sviram i u Sisačkoj limenoj glazbi i u Zboru rogista Sisačko-moslavačke županije. Mislim da me puno ljudi zna iz viđenja jer puno vremena provodim u Sunji. I da, u vezi sam s circleoffears tak da se pazite šta ćete joj pisat. Very Happy


Eto toliko od mene
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptyčet stu 06, 2008 12:18 pm

no, ljudi , kaj čekate, ...
znam da ne želite svi ostat anonimni...
Razz
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptyčet stu 06, 2008 5:12 pm

Ma ljudi uopće ne posjećuju forum....jebeš takav rođendan Crying or Very sad
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypet stu 07, 2008 1:14 pm

VolumeUp je napisao/la:
Ma ne ljutim se, al kad netko dođe na forum pa vidi svaki drugi post koji kaže: buhaha, hahah, hihihi, hohoho, hehehe, vuhahehohihu.... normalno da se nitko neće registrirat jer će mislit da su na ovom forumu neka neozbiljna djeca. Ako nemate prikladan komentar nemojte ni pisat hoho i te gluposti jer svi mi primjetimo ako je nešto smiješno i bez tog hihi i hoho. Eto toliko o tome!
stvarno si zabrijao...pa onaj ko se zeli reg napravit će to bez obzira na hihih ohoho i huhuh...daj se opusti..ovo je forum a on podrazumijeva razgovorni jezik uključujući i uzvike Laughing
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypet stu 07, 2008 1:36 pm

aj kad sam već komentirala da se i ja predstavim. milana...to je dovoljno..samo je jedna na ovom našem teritoriju. volim skandale i često sam dio njih..mislim da je na to utjecalo odrastanje uz sapunice...slušam sve...ama baš sve što mi se sviđa..neovisno o žanru..oslobođena sam predrasuda..u onolikoj mjeri koliko je to moguće. volim prkositi primitivnim umovima. često se svađam i imam naglu narav...lako me zapalit. živciraju me najviše ljudi. i to oni koje glume da su nešto što nisu, te posebice dvolični ljudi...MRZIM to. nemam puno pravih prijateljica..cure me baš i ne vole al imam puno prijatelja.najbolja prijateljica mi je moja anita bounce volim svoju sunju i ne bi ju mijenjala ni za new york, new york! volim ljude koji se znaju zezati na svoj racun i koji su uvijek spremni za zabavu. u biti ja sam filantrop i zapravo sam jako naivna. volim zelene oči iako su moje smeđe. volim čitati. najbolja knjiga mi je ana karenjina..to je dokaz da sam u duši romantik... Sad volim boga, ne volim crkvu. idem u picc i nemam nista protiv tog mjesta...ako imam sta reci uvjek cu reci i zato me neki ljudi ne vole. no to je nebitno..ipak niko ne voli cuti neugodne istine. nemam mira i uvijek sam za akciju. ne volim se vezati iako to stalno radim. ne zaljubim se cesto ali se zaljubim lako. nemam decka i necu ga imat tak skoro. volim ljeto i sve sto ono nosi..ne volim zimu, osim za bozic...e da i sad ce mi rođ 29.11. i imat cu 20 godina.cmi-cmi.... skupljajte pare hahaha...jos par stvari....volim bit jako mršava, puno i previše pričam, ljudi stječu krivi dojam o meni, ne kuže moj humor i i izvadila sam krajnike Very Happy pusaaaa
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptyned stu 09, 2008 7:23 pm

poison-me je napisao/la:
aj kad sam već komentirala da se i ja predstavim. milana...to je dovoljno..samo je jedna na ovom našem teritoriju. volim skandale i često sam dio njih..mislim da je na to utjecalo odrastanje uz sapunice...slušam sve...ama baš sve što mi se sviđa..neovisno o žanru..oslobođena sam predrasuda..u onolikoj mjeri koliko je to moguće. volim prkositi primitivnim umovima. često se svađam i imam naglu narav...lako me zapalit. živciraju me najviše ljudi. i to oni koje glume da su nešto što nisu, te posebice dvolični ljudi...MRZIM to. nemam puno pravih prijateljica..cure me baš i ne vole al imam puno prijatelja.najbolja prijateljica mi je moja anita bounce volim svoju sunju i ne bi ju mijenjala ni za new york, new york! volim ljude koji se znaju zezati na svoj racun i koji su uvijek spremni za zabavu. u biti ja sam filantrop i zapravo sam jako naivna. volim zelene oči iako su moje smeđe. volim čitati. najbolja knjiga mi je ana karenjina..to je dokaz da sam u duši romantik... Sad volim boga, ne volim crkvu. idem u picc i nemam nista protiv tog mjesta...ako imam sta reci uvjek cu reci i zato me neki ljudi ne vole. no to je nebitno..ipak niko ne voli cuti neugodne istine. nemam mira i uvijek sam za akciju. ne volim se vezati iako to stalno radim. ne zaljubim se cesto ali se zaljubim lako. nemam decka i necu ga imat tak skoro. volim ljeto i sve sto ono nosi..ne volim zimu, osim za bozic...e da i sad ce mi rođ 29.11. i imat cu 20 godina.cmi-cmi.... skupljajte pare hahaha...jos par stvari....volim bit jako mršava, puno i previše pričam, ljudi stječu krivi dojam o meni, ne kuže moj humor i i izvadila sam krajnike Very Happy pusaaaa
Stvarno opsirno, nema sta. Very Happy Al nemoj mislit da te ljudi bas i ne vole.. Vjerojatno ih i ima, ali ne toliko koliko ti mislis.. Jednostavno se tako samo cini...
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypon stu 10, 2008 10:25 pm

mi koji smo se odali, još uvijek čekamo ostale...
come on people...
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Dark_angel18

Dark_angel18


Broj postova : 27
Age : 34
Registration date : 28.07.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptysub stu 22, 2008 3:27 pm

e ovako ja sam Anita...živim u veoma vedrom mjestu kraj sunje....sad ću napunit 19 godina...idem na porezno pravo u zg,tamo i živim ali se ne ponašam i ne osjećam kao purgerica...u zg mi je predobro al ja volim,ma naprosto obožavam svoju sunjicu ali mi zg dobro dođe da nakratko ne vidim sve te ljude..no opet....volim izlaske...od muzike mogu poslušat sve al ipak se nekako najviše krećem u krugu narodnjaka ne cajki,narodnjaka....najbolja frendica mi je moja milana Razz ,volim ju puno i jedino se mi možemo razumit u potpunosti....volim se puno smijati i po tome sam jako poznata....šta ću možda se netko zaljubi u moj osmjeh pošto nemam dečka...smatram da se još nije rodio dečko koji je dobar za mene....također me ko i milanu većina cura iz sunje ne boli al ko im je kriv ne volim ni ja njih heheheh.....volim se lijepo oblačit i totalna sam šminkerica....ugavnom sam jako slična milani (seki sojoj) tak da.....e da i nemojte se bezveze svađati i perpucavati bože pa svatko ima svoje mišljenje i stavove ne bi bilo dobro kad bi svi mi bili isti....ljubim lol! flower I love you tongue Smile Very Happy lol! lol!
[Vrh] Go down
SOVA19




Broj postova : 1
Age : 34
Lokacija : Sunja
Registration date : 01.12.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: upoznajte me   upoznaj me - room - Page 2 Emptypon pro 01, 2008 9:16 pm

ja sam Mihael Sović.Imam 19 godina i živim u Gornjoj Letini.Volim narodnu glazbu i tamburice.Volim se naći subotom sa društvom vani u Piccolu i to je to
[Vrh] Go down
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypon pro 08, 2008 1:00 am

ajde onda da se i ja predstavim....eto, zovem se Đelo P......i nisam često u Sunji, zato me vjerojatno i ne znate... cure kažu da imam mnogo šarma, a ja se slažem s njima Razz
I tako glavna zanimacija su mi komadi, i hvatanje navedenih....volim gledat borilačke sportove....
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypon pro 08, 2008 1:07 am

eh Đelo, Đelo....nevero...pa da ti nemaš možda kakve rodbine u dalmaciji? nekako mi vučeš, ne znam....daj mi otkrij tajnu Laughing
[Vrh] Go down
freaky_girl1708




Broj postova : 4
Age : 33
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptyned pro 14, 2008 2:21 pm

Brle je napisao/la:
eh Đelo, Đelo....nevero...pa da ti nemaš možda kakve rodbine u dalmaciji? nekako mi vučeš, ne znam....daj mi otkrij tajnu Laughing

o Đelo prijatelju stari...pa di si ti? Surprised šta ima doli?
[Vrh] Go down
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptysri pro 17, 2008 4:05 pm

o mala, evo me!!!!! samo za tebe!!!! doli nema ništa, jedan čas zapuše bura, drugi sunce upeče....pa kako si mi ti? nismo se dugo vidjeli niti proveselili....al ne brini, nadoknadit ćemo mi to.....SAMO VESELO!!!

-ajde idemo, samo veselo, da nešta ne posumnjaju!- veselo, veselo......
ne znam kud ću s rukama.....
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptypet pro 19, 2008 9:22 pm

SOVA19 je napisao/la:
ja sam Mihael Sović.Imam 19 godina i živim u Gornjoj Letini.Volim narodnu glazbu i tamburice.Volim se naći subotom sa društvom vani u Piccolu i to je to
ti

Pa gde s`ti Mikiću???? Šta ima, nema, kako je?? Slabo se javljaš...ja čekam, čekam....svaki dan, jutro....nema...a bome te niti u Pikolinu nema....čini se meni da vi to u zadnje vrijeme prakticirate preko granice ili barem bliže.....tamburice, kažeš? pa dobre su tamo, da....čula sam da su daleko jeftinije nego ovdje
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Emptysri sij 07, 2009 6:41 pm

Eto, bio Mikić i ekipica u Pikolu....neka, neka....dobre tambure bile....joj, ubit ću se pale
[Vrh] Go down
Sponsored content





upoznaj me - room - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
upoznaj me - room
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Info :: Pitanja i prijedlozi-
Forum(o)Bir: