sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 upoznaj me - room

Go down 
+7
bad_blue_eyes
poison-me
matija87
VolumeUp
Brle
andry
circleoffears
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 12:36 pm

wuhuuu
htioh napomenut to kaj nitko nije ništ napisao o sebi...
neki imaju jedva slikicu, neki ništ...
hmmm...
dajte bar stavite koliko godina imate il nešt sl...
neki nemaju ni spol... kaj se ne možete odlučit...
hehe
Bit će dobro
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 12:49 pm

circleoffears je napisao/la:
wuhuuu
htioh napomenut to kaj nitko nije ništ napisao o sebi...
neki imaju jedva slikicu, neki ništ...
hmmm...
dajte bar stavite koliko godina imate il nešt sl...
neki nemaju ni spol... kaj se ne možete odlučit...
hehe
Bit će dobro
hahaha ovo ti je dobra tema. Skidam kapu pa nis ond ja cu prvi... Ja sam Andrej... Zivm u Sunji imam 17 godina. I musko sam... odnosno vecinu vremena se ponasam ko dijete Very Happy Very Happy Very Happy Slusam sve i svast osim cajki narodnjaka. Dakle najbolji su mi guns n roses i malo se furam na slasha al ne po izgledu zato jer nisam ni blizu. Al sto se tice sviranja tu smo negdje... Mozda ja mogu i brze Very Happy Very Happy Very Happy Slusam i metallicu i iron maiden i zz top i van halena i jimi hendrixa i ove nase domace i sve to skupa i takk. I igram nogomet za nk sunjski. Broj 15! Nogomet je moj drugi zivot. To je nes sto ne mogu opisat jednostavno je u meni. I tak to bi bilo to otprilikee...
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 12:56 pm

circleoffears je napisao/la:
vuhuuu
vuhuuuu??? Ajde sad ti..

ADMIN: Ja ću vas zamolit da ove nepotrebne "vuhuuuu spamove" izbacite iz navike inače ih ja brišem jer su nepotrebni. TOTALNO
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 12:57 pm

znam te, znam te
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:02 pm

Ella, Ekonomski fakultet Zagreb
slušam Children of Bodom, Soad, In flames, Bullet for my valentine, evanescence, him, prihomodopop, hladno pivo,
u duši sam pankerica.. hehe
samo kaj ne slušam punk jer su mi punk pjesme previše happy,,,
hmmm, eto u kratko...
i mislim da onaj tko se ne može sam zabavit da je dosadan,,
ne poštujem padeže, volim aorist..
Baeh


Zadnja promjena: circleoffears; čet sij 28, 2010 9:43 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:04 pm

Surprised


Zadnja promjena: circleoffears; čet sij 28, 2010 9:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:05 pm

circleoffears je napisao/la:
Danijela, 19god, 2 godina faksa, Ekonomski fakultet Zagreb
živim u Gornjoj Letini, a boravim u Studentskom domu "Stjepan Radić" popularno zvan "Sava"
imam dečka, vuhuu
slušam Children of Bodom, Soad, In flames, Bullet for my valentine, evanescence, him, prihomodopop, hladno pivo,
u duši sam pankerica.. hehe
samo kaj ne slušam punk jer su mi punk pjesme previše happy,,,
hmmm, eto u kratko...
i mislim da onaj tko se ne može sam zabavit da je dosadan,,
ne poštujem padeže, volim aorist..
Baeh
haaaaaaaaaaaha. fora pankerica koja slusa metal Very Happy Very Happy Mislim da i ja znam tebe...
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:05 pm

circleoffears je napisao/la:
sad da nam se i još ostali forumaši priključe i razotkriju svoje identitete...
buahahah
Cool
budemo ih natjerali Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:07 pm

eh i zaboravih napomenut da OBOŽAVAM gitare...
i planiram si kupit jednu i ono, svirat pokraj rijeke..
hehe


Zadnja promjena: circleoffears; čet sij 28, 2010 9:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:10 pm

Surprised


Zadnja promjena: circleoffears; čet sij 28, 2010 9:44 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:10 pm

zato kaj imam dojam da me ljudi po sunji ne znaju
i kad se pojavim u sunji, onak ko je ova..
al sigurno imam krivi dojam...

i OBOŽAVAM crno... hehe
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 1:13 pm

andry je napisao/la:
haaaaaaaaaaaha. fora pankerica koja slusa metal Very Happy Very Happy Mislim da i ja znam tebe...

ne treba etiketirat ljude...
Smile
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:04 pm

oho....počelo je međusobno upoznavanje forumaša....jeeeeej bounce
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:14 pm

kaj čekaš ti, ha? Mad
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:19 pm

ma sad ću, samo što nisam Very Happy
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:29 pm

e, se smije u ovoj sobi pušit i pit piva? Wink
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:31 pm

eh, piva i cigaretica su glavni sastojci kvalitetnog druženja...
nemremo bez toga... ipak...
zapali si jednu i popij guc i reci nam nešto o sebi..
Suspect
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 2:45 pm

eto tako....ja sam Ivana...uh, iznenađenja li!...imam 20 godina (ma nemoguće, ja bi ti dala max 17....whatever)...2. godina filozofskog....lokacija mi je većinu vremena- Sava....a inače sam iz Grede, hehe....bez comm molim....slušam domaći i strani rock, zalomi se i koja punk grupa...imam uvrnut smisao za humor, i obično ljudi ne skuže da se šalim....osim ako to ne naglasim...nadalje, pokušavam što je više moguće pratiti sport, osobito rukomet...i obožavam Tončija Valčića....zaluđena sam Gilmoreicama.... volim životinje i u par navrata sam pokušala prakticirati vegetarijanstvo, ali to uglavnom propadne kad dođem doma... Crying or Very sad Crying or Very sad
Obožavam Sunju ljeti....a i zimi... ma volim ju u svako godišnje doba....a najviše je volim kad me dugo nema Very Happy
I da, nemam dečka... No
Ali imam mačka, i psa.... geek
I kaj još? A sjetit ću se, pa ćete saznat Smile
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 5:51 pm

andry je napisao/la:
circleoffears je napisao/la:
vuhuuu
vuhuuuu??? Ajde sad ti..

ADMIN: Ja ću vas zamolit da ove nepotrebne "vuhuuuu spamove" izbacite iz navike inače ih ja brišem jer su nepotrebni. TOTALNO

Pa naš admin je pravi Hugo Chavez....no hard feelings Wink
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 6:15 pm

Ma ne ljutim se, al kad netko dođe na forum pa vidi svaki drugi post koji kaže: buhaha, hahah, hihihi, hohoho, hehehe, vuhahehohihu.... normalno da se nitko neće registrirat jer će mislit da su na ovom forumu neka neozbiljna djeca. Ako nemate prikladan komentar nemojte ni pisat hoho i te gluposti jer svi mi primjetimo ako je nešto smiješno i bez tog hihi i hoho. Eto toliko o tome!
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 7:35 pm

L.e.g.e.n.d.o.
Ali moraš se pomiriti sa činjenicom da ovdje i ima djece....sad jesu li ozbiljna ili neozbiljna...nećemo o tome... Very Happy
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 10:50 pm

circleoffears je napisao/la:
zato kaj imam dojam da me ljudi po sunji ne znaju
i kad se pojavim u sunji, onak ko je ova..
al sigurno imam krivi dojam...

i OBOŽAVAM crno... hehe
haaa Very Happy I ja volim gitare... Gibson Les Paul model od tog mi cure sline... Sta mislis zast... Very Happy A pohvalno je da igras nogomet to je zdravo i da... ja volim narancasto Very Happy
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 10:52 pm

Brle je napisao/la:
L.e.g.e.n.d.o.
Ali moraš se pomiriti sa činjenicom da ovdje i ima djece....sad jesu li ozbiljna ili neozbiljna...nećemo o tome... Very Happy
sta bi to trebalo znacit??? JA NE ZELIM ODRAST pa ce uvijek bit djece na forumu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptyuto stu 04, 2008 11:56 pm

još čekamo admina da se predstavi...
Very Happy
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Emptysri stu 05, 2008 1:21 am

andry je napisao/la:
Brle je napisao/la:
L.e.g.e.n.d.o.
Ali moraš se pomiriti sa činjenicom da ovdje i ima djece....sad jesu li ozbiljna ili neozbiljna...nećemo o tome... Very Happy
sta bi to trebalo znacit??? JA NE ZELIM ODRAST pa ce uvijek bit djece na forumu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ma to se uopće nije odnosilo na tebe....nego sam pokušala referirati na neke neozbiljne komentare nekih ljudi....djeca- u ovom slučaju sinonim za nezrelost.....ah, jednostavno zanemari.....ugl, smiješ biti mlad, lud, zabavan, ali nikako dosadan Wink Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





upoznaj me - room Empty
PostajNaslov: Re: upoznaj me - room   upoznaj me - room Empty

[Vrh] Go down
 
upoznaj me - room
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Info :: Pitanja i prijedlozi-
Forum(o)Bir: