sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Ko ima šta protiv narodne muzike?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptysri stu 12, 2008 5:07 pm

vidim da ste se raspisali nešt o cajkama.šta ko ima protiv.,evo ja to slušam otkad znam za sebe i na svim svatovima đe sam bijo su to svirali...i niđe nije bila bolja atmosfera nego kada pjeva mile.i to su najiljepše pijevaćice.i najviše su mi seksi.i zato hvali cajke drž se pikola.
kad čemo se nač i zapit u pikolu? ja sam ovu subotu tamo i ćastim cijeli pikolo, pa dodžite.
nemlojte da nedođete.jer ču se plakat.aj bok
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptyčet stu 13, 2008 4:07 pm

Riža boy je napisao/la:
vidim da ste se raspisali nešt o cajkama.šta ko ima protiv.,evo ja to slušam otkad znam za sebe i na svim svatovima đe sam bijo su to svirali...i niđe nije bila bolja atmosfera nego kada pjeva mile.i to su najiljepše pijevaćice.i najviše su mi seksi.i zato hvali cajke drž se pikola.
kad čemo se nač i zapit u pikolu? ja sam ovu subotu tamo i ćastim cijeli pikolo, pa dodžite.
nemlojte da nedođete.jer ču se plakat.aj bok

hahahahahaha....krepat ću... Laughing
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptyčet stu 13, 2008 4:28 pm

ja cu plakat. da ne slusas te narodnjace mozda bi znao hrvatski pricat. i da te pijevacice nes valjaju ne bi se morale polugole bacat okolo... ma neam rijeci
[Vrh] Go down
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptypon pro 08, 2008 12:42 am

ma joj molim te.....nemoj se bezveze prepirat valjda znam šta pričam....šta je svima tako smiješno?joj, dijeco moja
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptysri sij 28, 2009 10:13 pm

narodnjaci ruls Cool
[Vrh] Go down
Riža boy

Riža boy


Broj postova : 16
Age : 38
Lokacija : Palanka, blizu Klipičeve brane
Registration date : 12.11.2008

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptyčet sij 29, 2009 5:49 pm

sve mi se više sviđaš Smile
izlaziš li ti što u pikolo, da se nađemo na kojem piću? Živjeli
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Emptyčet sij 29, 2009 6:40 pm

znat ces kad me vidis Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty
PostajNaslov: Re: Ko ima šta protiv narodne muzike?   Ko ima šta protiv narodne muzike? Empty

[Vrh] Go down
 
Ko ima šta protiv narodne muzike?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Kultura i zabava :: Glazba-
Forum(o)Bir: