sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kad s ekipom krenem ;)

Go down 
+3
VolumeUp
circleoffears
Brle
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Emptypet stu 07, 2008 10:37 am

VolumeUp je napisao/la:
Brle je napisao/la:
Može....prije Božića jedan petak, subotu okupiramo picc oko 7 i filamo...a poslije, tko došo, dobro nam došo.... Very Happy
Problem ti je samo u tome da ako se njima ne sviđa muzika on ugasi đubox i prebaci na komp bez obzira koliko god ti para ubacio u njega i opet pušta narodnjake. Ili ostavi to što si ti ubacio al stiša skoro skroz tak da ono. U picc prolaze narodnjaci i medo ih preferira zato što mu više prometa naprave uz šabana nego uz prodigya. Pa ono....s obzirom da nešto već planiramo, zašto bi mi morali bit u picc. Ako sisak ima svoj rokić zašto i mi ne bi imali nešto tog tipa pa dofuramo auto s malo boljim audio sustavom i eto besplatnog đuboxa a stacioniramo se negdje gdje nas nitko neće moć zajebavat.
jooooooooj pa kako dobra ideja.... Negdje tam uz rijeku dolje kod obale da nas grizu komarci Very Happy
[Vrh] Go down
bad_blue_eyes

bad_blue_eyes


Broj postova : 29
Lokacija : Sunja
Registration date : 15.09.2008

Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Emptyned stu 09, 2008 7:12 pm

andry je napisao/la:
VolumeUp je napisao/la:
a nije to loša ideja al ono...ima nas 19 i od tog ima 7 aktivnih forumaša. možda i ova ideja upali al tko zna za koje blagdane
sto se mene tice moze sad odma ja sam spreman uvijek... Very Happy
Malo nas je, al nas ima... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Emptypon stu 10, 2008 4:09 pm

Kak nas ne bi bilo....ludnica....kak je meni zanimljivo na faxu...da sam na sunjskom forumu....lol....circle, se tebi to događa????????? aaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Emptypon stu 10, 2008 9:06 pm

uvijek... cijelo vrijeme na predavanju razmišljam kak bi htjela bit na forumu, i to ne bilo kakvom, nego... nego... sunjskom, naravno..
Cool
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Emptyčet sij 29, 2009 7:33 pm

Brle je napisao/la:
Pala mi je na pamet ideja....trenutak, da je sklonim...ok, dakle, pala mi je ideja da bismo mogli jednom organizirat forumaško okupljanje....ne znam di, ni kada, ni kako...al eto, moglo bi se jednom to organizirat kad osjetimo volju....more negdi za blagdane ili slično Very Happy Very Happy


et ja sam sutra aBd u nasem kraju
hvalabogu!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kad s ekipom krenem ;)   Kad s ekipom krenem ;) - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kad s ekipom krenem ;)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Info :: Pitanja i prijedlozi-
Forum(o)Bir: