sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Povijest Sunje

Go down 
+2
VolumeUp
Brle
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyned pro 07, 2008 5:45 pm

Ah, ma nije bitno...a nije da smo tražili lol!
pa nitko nije rekao da je STRANICA dobra, već da je lijepo to što se ide nekud, ja npr. ne bih očekivala da sunjska škola ima svoju stranicu.....već će netko to sredit u budućnosti, nadam se....ma ne znam, tko će vama udovoljit....ne znam imam li ja niske kriterije, al ono....samo grintate....pa bitno je da se nešto događa, da se radi....dajte ljudi pokažite malo entuzijazma, unesite malo života u svoj nastup....pa bolje išta nego ništa u svakom slučaju....ako vam toliko smeta što je stranica sranje i ako imate sposobnosti koje su potrebne za njeno poboljšanje, onda put pod noge i recite im svoja zapažanja, možda vas zaposle na njenoj doradi....ili što već.... scratch
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyned pro 07, 2008 6:01 pm

i admine, ne znam odakle da počnem i što zapravo da kažem....ne znam zašto se toliko zamarate sa "levelom" ljudi koji žive u sunji....i otkud uopće takvo generaliziranje....zapravo, to bi se moglo nazvati u neku ruku bezobrazlukom...pod broj jedan- poljoprivreda je zadnjih godina u velikom kur...., stoga sumnjam da se mnogo sunjana zamara time kolika je cijena praščića na placu....dva- ako ti ljudi od toga žive, zašto bi bilo čudno da ih to zanima i zašto ih osuđivati onda??....tri- gledaj to s te strane da i tebe zanima to čime se baviš i da želiš biti u toku i što bolje informiran....četiri- ako već i idu u birceve, sumnjam da je to zbog same kave, već zbog druženja ili jbg nemaju što drugo raditi u svom životu, stoga bi bolje bilo, složit ćeš se sa mnom, sigurna sam, da ih zanima cijena praščića na placu jer bi to podrazumijevalo da se bave svinjogojstvom....pet- mislim da 10% popije samo kavu tamo, heheh, znam da si samo karikirao, al moram barem do šestice doći, a možda i do sedmice ako me inspiracija posluži; šest- nemoj više pljuvati po sunjanima, jer iz mog iskustva određen broj su odista inteligentni i snalažljivi ljudi; sedam- nemoj ovo doživjeti kao napad na svoju ličnost, samo nisam željela da ostane visjeti u zraku onakva slika o sunjanima koju si ti izgradio...ali mora se dodati i to da je istina da uza sve ovo ima dosta i primitivnih ljudi, što katkad zna iživcirati...al gledaj to s vedrije strane i dopusti si da te zabavi njihova primitivnost.... silent
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptypon pro 08, 2008 5:25 pm

We don't care
Desni klik - save as...
Lijevi klik - ista stvar samo jednostavnije

E da! Boli me briga za kršenje autorskih prava.
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptypon pro 08, 2008 11:15 pm

Ok....I see.....štogod....ne da mi se više govorit da nije bilo zlonamjerno, već poluzajebancija.... morate znati razlučit diskusiju od prepirke odnosno svađe....whatever, whatever.... Smile
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyuto pro 09, 2008 12:26 am

heheheh....kako childish....al dobro je, dobro je.....pa ti si onako punk malo, ha? neka, neka.....vidim ja ima još života u ovim ljudima ovdje....SAVE THE ANARCHY!!!
tko izvodi to?
....btw, desetka za originalnost.... cheers
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyuto pro 09, 2008 12:30 am

čak smo i upute dobili.....lol
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyuto pro 09, 2008 3:21 pm

Brle je napisao/la:
heheheh....kako childish....al dobro je, dobro je.....pa ti si onako punk malo, ha? neka, neka.....vidim ja ima još života u ovim ljudima ovdje....SAVE THE ANARCHY!!!
tko izvodi to?
....btw, desetka za originalnost.... cheers

Audio Bullys
[Vrh] Go down
tigerin

tigerin


Broj postova : 36
Age : 39
Lokacija : tu i tamo
Registration date : 27.01.2009

Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Emptyčet sij 29, 2009 6:48 pm

Brle je napisao/la:
Evo, mislim da bi svi Sunjani trebali ovo pročitati, stvarno je zanimljivo i informativno-
http://www.sunja.hr/tzo/index.htm

Samo me zanima prema kojiim izvorima je ovo napisano...i di se ti izvori mogu naći.
Još si nešto razmišljam da bi bilo baš super kad bi u Sunji otvorili nekakav maleni muzej, čak bi naglasak mogao biti i na ratnom dobu, jer stvarno ima materijala...


taj tekst sam nasla i ja, al na njemackom
[Vrh] Go down
Sponsored content





Povijest Sunje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Povijest Sunje   Povijest Sunje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Povijest Sunje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Svaštara-
Forum(o)Bir: