sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ezXez

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

ezXez Empty
PostajNaslov: ezXez   ezXez Emptysri lis 22, 2008 3:59 pm

Slučajno sam naletio na stranicu s koje možete slati besplatne poruke (15 dnevno!) Link za stranicu je www.ezxez.com Registracija je jednostavna i brza i stranica je i na hrvatskom jeziku. Upišete svoj broj mobitela, odaberete državu i zatim vam dođe kod putem sms-a koji unesete za aktivaciju računa. Puno je jednostavnije od VIP-ove stranice na kojoj također možete poslati 15 besplatnih poruka. Za razliku od VIP-a ova stranica je stalno ispravna i nema greške te za registraciju ne morate unositi sve žive podatke. Pa eto, ima još nekih par sitnica koje nisam naveo a jedna od njih je ta da možete urediti svoj profil tražiti frendove itd.
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

ezXez Empty
PostajNaslov: Re: ezXez   ezXez Emptyned lis 26, 2008 7:48 pm

pa i vip je jednostavan i ne trazi te sve inf Razz
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

ezXez Empty
PostajNaslov: Re: ezXez   ezXez Emptyuto lis 28, 2008 10:40 pm

VolumeUp je napisao/la:
Slučajno sam naletio na stranicu s koje možete slati besplatne poruke (15 dnevno!) Link za stranicu je www.ezxez.com Registracija je jednostavna i brza i stranica je i na hrvatskom jeziku. Upišete svoj broj mobitela, odaberete državu i zatim vam dođe kod putem sms-a koji unesete za aktivaciju računa. Puno je jednostavnije od VIP-ove stranice na kojoj također možete poslati 15 besplatnih poruka. Za razliku od VIP-a ova stranica je stalno ispravna i nema greške te za registraciju ne morate unositi sve žive podatke. Pa eto, ima još nekih par sitnica koje nisam naveo a jedna od njih je ta da možete urediti svoj profil tražiti frendove itd.
kaki pin vamo treba unest... Nedam ja njima nis... Lopovi jedni pa cemi mobitel ukrast i ond imaju pin... scratch Tu nes gadno smrdi... a nisam ja
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

ezXez Empty
PostajNaslov: Re: ezXez   ezXez Emptyuto lis 28, 2008 11:11 pm

odabereš državu, zatim ti izbaci predznak +385. nakon toga uneseš svoj broj ali bez nule. npr. +385917569359 i to potvrdiš. nakon toga ti dođe poruka u kojoj piše pin za registraciju i to ti je to. ne znam zašto se neki boje toga, ak piše besplatno onda je BESPLATNO!!!! šta će ti skinut s računa, daj molim te nemoj valjat gluposti.
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

ezXez Empty
PostajNaslov: Re: ezXez   ezXez Emptysri lis 29, 2008 9:21 pm

VolumeUp je napisao/la:
odabereš državu, zatim ti izbaci predznak +385. nakon toga uneseš svoj broj ali bez nule. npr. +385917569359 i to potvrdiš. nakon toga ti dođe poruka u kojoj piše pin za registraciju i to ti je to. ne znam zašto se neki boje toga, ak piše besplatno onda je BESPLATNO!!!! šta će ti skinut s računa, daj molim te nemoj valjat gluposti.
okejjjjj evo sad radi. Svida mi se stranica Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





ezXez Empty
PostajNaslov: Re: ezXez   ezXez Empty

[Vrh] Go down
 
ezXez
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Razno :: Svaštara-
Forum(o)Bir: