sunja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 elektricna

Go down 
+2
poison-me
andry
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 10:31 pm

OKe selidba naroda..... Svi kod bika... PA ne bu nas valjda 20 isteral od tamo kad se zatvara Very Happy
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 11:51 pm

jeeeej....
napravimo tam helovin parti
hehe

ja se maskiram, nadam se da ćete i vi ostali
Wink
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:44 pm

pa kak da ne.....maskiraona prava...neš me moć prepoznat sve i da hoćeš....hehe Very Happy Very Happy
vidimo se večeras Živjeli king
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:46 pm

joj, ubit će me.....I`m a dead meat.....dead, dead, dead...... pale pale Mad Neutral
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:47 pm

dakle.....da, vidimo se večeras...... Pivo
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:53 pm

Brle je napisao/la:
ah...ma nećemo se poubijat....forum i postoji da bi se na njemu raspravljalo o raznim stvarima...ne moramo imati svi isto mišljenje i ukus...ali postoje nekakvi okviri dobre glazbe, odnosno kvalitetne glazbe a narodnjaci iliti cajke svakako tu ne spadaju.
To su jeftine note i loši vokali...k tome se još cajke povezuju sa Istokom, ovim najbližim i sam spomen aludira na neandrtalstvo, neobrazovanost itd.Ne kažem ja da su svi takvi koji slušaju cajke, daleko od toga. A niti me ne čudi zašto ih neki ljudi slušaju... stihovi su ovako, srcedrapajući, melodijica lako ulazi pod kožu, svaka iznevjerena žena se može naći u tome....ali objektivno gledano, nekvalitetna glazba i naginje primitivnosti. što se mene tiče, nema čak niti veze što se povezuje sa balkanom....jer npr slušam balaševića, kao i neke bosnic grupe...i super su.
ali čak mislim da se tu radi o nečem drugom. vani, kad se puste cajke do izražaja dolaze najiskonskiji ljudski nagoni i možeš se ko zvijer ponašat...zato ih neki ljudi vole...ono, razbijaju se čaše, pijani likovi se deru iz sveg glasa, ženske vrte guzama i tresu sisicama....nekako, veća je seksualna napetost uz taj melos....opet ponavljam, neka se nitko ne uvrijedi...svakako postoje još neki razlozi zašto to netko sluša....i ja nemam ništa protiv, neka sluša....al dosta mi je već da ja to moram slušati stalno kad izađem van....NIJE POŠTENO! Very Happy


ahahahahahahah......"neka se nitko ne uvrijedi".......ahaahahhahahahahah, predobra
ccccccccc......joj, joj pig
[Vrh] Go down
matija87

matija87


Broj postova : 15
Age : 36
Registration date : 31.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: joj joj   elektricna - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 10:22 pm

Ma mislim, možeš ti u pikolu slušat rock ali da ti se to ostvari moraš doć u pikolo u 5 popodne, stavit stolucu ispred đuboksa i nabacat brrrrrrdo pjesama. lol! A u vezi s Bikom, on radi službeno do 11-12 i nakon toga se zaključavaju vrata ali dernek ne prestaje. Važno je da je ekipa tamo i da se loče. Živjeli Dosta ljudi doživljava Bika kao piceriju i zato se ne zadržavaju dugo ondje, zato tamo i nema muzike ali možeš kod Bika ostat isto do 2 sata kao i u pikolu. Ali izlazak u Sunju nije izlazak ako nisi otišao u pikolo. To je "znamenitost" Sunje, ma što god mi mislili o tome. Zvrko

Odo ja sad na helovin. pozz svima
[Vrh] Go down
VolumeUp
Admin
VolumeUp


Broj postova : 73
Age : 37
Registration date : 27.07.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptysub stu 01, 2008 12:10 pm

eto, opet mi svi jučer u piccolu Živjeli
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptyned stu 02, 2008 11:55 am

VolumeUp je napisao/la:
eto, opet mi svi jučer u piccolu Živjeli
JA nisam... Koje ste vi pijanice Very Happy
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypon stu 03, 2008 12:49 am

VolumeUp je napisao/la:
eto, opet mi svi jučer u piccolu Živjeli
Da....koje li ironije Crying or Very sad
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypon stu 03, 2008 12:18 pm

svi putevi vode u picc...kako god okrenuli i kome god bilo krivo ili pljuvao po picc uvijek dode tam...hmmm bilo je dobro u petak. treba smaknut išeka odande..stavit nekog drugog
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 11:55 am

nemamo mii ništa protiv picc-a... bar ja
samo da se puštaju i druge stvari... vikendom...
trebaju napravit neki miks il neke tematske večeri...
[Vrh] Go down
andry

andry


Broj postova : 100
Registration date : 30.09.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptyuto stu 04, 2008 12:00 pm

poison-me je napisao/la:
svi putevi vode u picc...kako god okrenuli i kome god bilo krivo ili pljuvao po picc uvijek dode tam...hmmm bilo je dobro u petak. treba smaknut išeka odande..stavit nekog drugog
sto ti isek smeta???
[Vrh] Go down
poison-me

poison-me


Broj postova : 42
Registration date : 28.07.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypet stu 07, 2008 8:39 pm

ne smeta mi al mi ne svira dobro i svira samo za određenu grupu ljudi. potrebne su inovacije. a ovo za tematske večeri je jako dobra ideja ali to stoji do mede.brijem da se njemu ne da nista novo radit dok ide ovak kak ide...
[Vrh] Go down
Brle

Brle


Broj postova : 131
Age : 35
Lokacija : Sunja
Registration date : 12.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptysub stu 08, 2008 1:02 am

mislim da si u pravu....medi se ne da ništa mjenjat...tematske večeri- super ideja....ma ne znam više, čini mi se kao da se nikad neće ništa promijenit....išek- dosadaaaaan
[Vrh] Go down
circleoffears

circleoffears


Broj postova : 94
Age : 34
Registration date : 26.10.2008

elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Emptypon stu 10, 2008 10:27 pm

a kaj kažete na to da napravimo svoj birc novi Question Question Question scratch
Pivo
[Vrh] Go down
Sponsored content





elektricna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricna   elektricna - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
elektricna
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
sunja :: Kultura i zabava :: Glazba-
Forum(o)Bir: